PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

NOVÁ METODA PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ GREAT LENGTHS JE SVĚTOVÁ ŠPIČKA, PROTOŽE:

 • je vhodná pro všechny typy vlasů – opravdu všechny
 • používá přírodní vlasy, které jsou vhodné i pro dlouhodobé nošení
 • vytváří vlasové prameny se stejnou orientací struktury vlasů
 • vlasy jsou lesklé od kořínků ke konečkům
 • vlasy je možné upravovat standardním způsobem, včetně barvení, častého mytí, foukání i žehlení

KLIENTKÁM ZARUČUJEME, ŽE S PRODLUŽOVÁNÍM VLASŮ GREAT LENGTHS:

 • prodloužené vlasy budou krásné, dlouhé a husté
 • spoje nebudou viditelné
 • vlasy se nebudou zacuchávat
 • vlastní vlasy zůstanou nepoškozené

Naše odborné stránky věnující se prodlužování vlasů.

ČTYŘI PŘEVRATNÉ PŘÍSTUPY DAVIDA GOLDA, KTERÝMI Z METODY GREAT LENGTHS

UDĚLAL ROLLS ROYCE V PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ:

 1. Použití vlasových pramenů pouze té nejvyšší kvality. Zatímco standardní metody používají pro prodlužování vlasy evropské nebo asijské, Great Lengths dováží vlasové prameny z indických chrámů. Výzkum totiž ukázal, že evropské a asijské vlasy mají nevhodný profil vlasu pro kvalitní prodlužování. Indické vlasy vypadají po aplikaci velmi přirozeně, jsou krásné a lesklé po celé délce.
 2. Pouze vlasy stříhané, nikoliv vyčesávané. David Gold pečlivě hlídá, aby používané vlasy pro prodlužování byly stříhány. Při použití vyčesávaných vlasů se totiž do vlasových pramenů kladou jednotlivé vlasy bez ohledu na orientaci vlasové struktury. Vlasy se pak zacuchávají a znehodnocují vzhled střihu i účesu.
 3. Vlasy se neodbarvují, ale pigmentují. Zatímco standardní metody používají nešetrného odbarvování, při metodě Great Lengths jsou vlasy nejprve šetrně zbaveny pigmentu a následně pigmentovány do požadovaného odstínu. Technologicky i časově náročný postup je velmi šetrný k vlasové struktuře, vlasy i po pigmentaci zůstávají přirozeně lesklé a krásné.
 4. Revoluční způsob napojení vlasů pomocí keratinu. Keratin je základní stavební prvek každého vlasu. Napojení keratinem je tak mnohem lepší – samotné napojení reaguje na vnější vlivy stejně jako vlasy – zůstává pružné. Jiné typy napojení způsobují, že při častějším mytí nebo fénování vlasové pramínky ze spojů vypadávají. Patentovaný způsob napojení keratinem zaručuje, že prodloužené vlasy budou husté a krásné mnohem déle. A navíc spoje nejsou vůbec vidět – lze je totiž přizpůsobit konkrétnímu odstínu Vašich vlasů.

PĚT JEDNODUCHÝCH KROKŮ K VLASŮM, O KTERÝCH JSTE VŽDY SNILA

 1. Bezplatná konzultace. Vyslechneme si vaše přání, prohlédneme si spolu fotografie, poradíme vám správný odstín a délku vlasů a jak o prodloužené vlasy pečovat. U šálku kávy vám také odpovíme na všechny vaše dotazy. Na bezplatnou konzultaci se můžete objednat na telefonu +420 777 308 081.
 2. Prodlužování vlasů. Samotná aplikace trvá přibližně 2 hodiny. Náš personál prochází systémem školení, aby výsledky prodlužování byly naprosto dokonalé. Na jedno prodloužení používáme 70-120 pramenů zvoleného odstínu.
 3. Střih a úprava vlasů. Na závěr vlasy upravíme do požadovaného tvaru – můžete si zvolit jakýkoliv účes. Budete-li chtít, rádi vám tvar střihu doporučíme podle vaší typologie.
 4. Krásné dlouhé vlasy. Posledním krokem už je jen to, abyste si své krásné, dlouhé a husté vlasy prohlédla v zrcadle a s dokonalým účesem a střihem vyšla s novým sebevědomím do ulic. Zhruba po 5 měsících vás rádi opět přivítáme v salonu a vlasy „posuneme“. Obnovení prodloužených vlasů je pro dlouhotrvající efekt velmi důležité.
 5. Objednejte se co nejdříve na telefonu +420 777 308 081.

Prodlužování vlasů provádí v našem kadeřnickém salonu pouze pečlivě vybraný a proškolený personál, který absolvoval mezinárodní školení na nejnovější technologie prodlužování vlasů. Dostává se vám tak té nejlepší možné péče.