Alternativní cesta k přírodě v salónu ART HAIR DESIGN – profesionální péče o vlasy

Od 1.10.2016 jsme začali spolupracovat s italskou společností Rolland Organic Way. Její služby a produkty nabízíme už i v našem salónu ART HAIR DESIGN – profesionální péče o vlasy na tř. Kosmonautů 1281/1, Olomouc.

Za značkou ROLLAND stojí rodinná­ firma sídlící v Itálii, která již od roku 1948 získává nové zákazníky svým ohleduplným přístupem k lidem i přírodě. Z vonných silic a esenciálních olejů biodynamické produkce distribuuje své produkty do kadeřnického a kosmetického sektoru.

V nabídce najdete široký sortiment vlasového stylingu a péče, barev a kompletní techniky pro profesionályUnikátnost vlasové kosmetiky Rolland spočívá v kombinaci biodynamických revolučních technologií a ekologického přístupu k planetě Zemi – to jsou základní dva pilíře její filozofie. Výtažky pocházejí z rostlin z ekologického zemědělství, které jsou pěstované čistě na přírodní bázi, nejsou chemicky ošetřovány a jejich cyklus je zcela přizpůsoben přírodě. ORGANIC WAY také respektuje zvířata a je držitelem certifikátu cruelty free od neziskové organizace PETA. Proto je většina produktů a celá barvící péče vhodná pro vegany. Z tohoto důvodu kosmetika ORGANIC WAY nevyváží své produkty do Číny, kde jsou dovozci povinni provádět testování na zvířatech.

OWAY HEAD.SPA

Váš celkový pocit znovuobnovení krásy ducha, těla i mysli vždy začíná od hlavy.

Tento unikátní OWAY HEAD.SPA cílený program byl speciálně navržen nejen pro regeneraci vlasů a pokožky hlavy, ale také na obličej a celé tělo, kde si můžete dopřát jemnou čistící exfoliaci s regenerací zároveň a to nejen ve svém oblíbeném OWAY salonu v rámci holistic wellness procedur, ale i pro domácí použití. Rozmazlete se.