Od 1.10. 2016 jsme navázali spolupráci s italskou společností Rolland Organic Way.

Za značkou ROLLAND stojí rodinná­ firma sídlící v Itálii, která již od roku 1948 získává nové zákazníky svým ohleduplným přístupem k lidem i přírodě. Z vonných silic a esenciálních olejů biodynamické produkce distribuuje své produkty do kadeřnického a kosmetického sektoru.

Její služby a produkty nabízíme už i v našem salónu ART HAIR DESIGN – profesionální péče o vlasy na tř. Kosmonautů 1, Olomouc.

V nabídce najdete široký sortiment vlasového stylingu a péče, barev a kompletní techniky pro profesionály. Unikátnost vlasové kosmetiky Rolland spočívá v kombinaci biodynamických revolučních technologií a ekologického přístupu k planetě Zemi – to jsou základní dva pilíře její filozofie. Výtažky pocházejí z rostlin z ekologického zemědělství, které jsou pěstované čistě na přírodní bázi, nejsou chemicky ošetřovány a jejich cyklus je zcela přizpůsoben přírodě.

Naši kadeřníci prošli odborným školením přímo v Itálii, aby spnili všechna Vaše přání. Nechte se unášet sílou přírody.

ORGANIC WAY také respektuje zvířata a je držitelem certifikátu cruelty free od neziskové organizace PETA. Proto je většina produktů a celá barvící péče vhodná pro vegany. Z tohoto důvodu kosmetika ORGANIC WAY nevyváží své produkty do Číny, kde jsou dovozci povinni provádět testování na zvířatech.