DOPRAVA, PLATBY, REKLAMACE

MOŽNOSTI A CENY DORUČENÍ

DOPRAVA – Česká pošta nebo Zásilkovna, dodání do 5-ti pracovních dní

Doručení na adresu – 120 Kč, upozornění e-mailem

Doručení na adresu při objednávce nad 1.999,- Kč – ZDARMA

PLATEBNÍ MOŽNOSTI

PLATBA – platba bankovním převodem – ZDARMA

ZÁRUKA

Jako spotřebitel máte ze zákona záruku 2 roky. Pokud zboží kupujete jako firma nebo živnostník (tzn. na daňovém dokladu je vaše IČ), platí pro vás záruka pouze 1 rok.

Záruční doba běží ode dne převzetí zboží. Nepočítá se do ní případná reklamace zboží až do doby, kdy je kupující povinen po skončení záruční opravy zboží převzít.

Dojde-li při reklamaci k výměně zboží za nové nebo k výměně součástky, na kterou je poskytnuta záruka, začíná běžet záruční doba znovu od začátku ode dne převzetí.

Na dárky zdarma nelze výše uvedené uplatnit.

REKLAMACE

Stačí nás informovat e-mailem na info@arthairdesign.cz

Poté vás vyzveme k odeslání reklamovaného zboží na naší adresu: ART HAIR DESIGN, Tř. Kosmonautů 1288/1, 779 00 Olomouc. Přiložte doklad o koupi produktu (fakturu/účtenku).

LHŮTA PRO VYŘÍZENÍ VAŠÍ REKLAMACE

Pokud jste spotřebitel, reklamace bude vyřízena ve 14 denní lhůtě.

Pokud jste firma nebo podnikatel (obchodujete s námi na základě obchodního zákoníku), neexistuje zákonné určení lhůty, avšak i v tomto případě se snažíme vyřídit reklamaci v co nejkratší době.

POKUD JE ZBOŽÍ POŠKOZENÉ

Zkontrolujte si prosím zásilku pečlivě při přebírání od dopravce. Zásilku, která jeví známky poškození nebo otevření, nepřebírejte.

Je-li zboží poškozeno, ačkoliv byl obal neporušený, kontaktujte nás co nejdříve na e-mailu info@arthairdesign.cz

POKUD BYLO ZBOŽÍ DODÁNO NEKOMPLETNÍ NEBO NEODPOVÍDÁ OBJEDNANÉMU TYPU

napište nám na info@arthairdesign.cz

Na dárky, které jsou poskytovány zdarma, nelze uplatňovat žádná práva spotřebitele. Takové zboží splňuje podmínky Darovací smlouvy a veškeré normy podle platné legislativy ČR.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ VE 14TI-DENNÍ LHŮTĚ

Spotřebitel má ze zákona právo vrátit zakoupené zboží do 14 dnů bez udání důvodu (odstoupit od kupní smlouvy). Pokud zboží kupuje jako firma nebo živnostník (tzn. na daňovém dokladu je vaše IČO), právo na odstoupení nevzniká.

LHŮTA PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Trvá 14 kalendářních dnů a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží. Pro její dodržení je rozhodující, kdy je nám doručeno odstoupení od smlouvy. Zboží nám musí být vráceno do 14 dnů od odeslání odstoupení od smlouvy.

JAK POSTUPOVAT

Nejprve nám e-mailem pošlete informaci o odstoupení od smlouvy a přiložte fakturu / účtenku. Postačí nascanovaná.

Zboží uveďte do původního stavu, abyste předešli možnému přiměřenému snížení vracené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.

Nejraději budeme, pokud zboží odešlete včetně původního obalu a výplně. Obal sice není předmětem koupě ani součástí koupené věci, přesto však máme právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Tyto náklady posuzujeme individuálně a jako takové vám potom mohou být naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.

Zboží pak neodkladně pošlete na adresu: ART HAIR DESIGN, Tř. Kosmonautů 1288/1, 779 00 Olomouc.

VRÁCENÍ PENĚZ

Proběhne nejdéle do 14 dnů od doručení vráceného zboží na váš bankovní účet, ze kterého jsme platbu za zboží přijali.

Vrátíme vám peněžní prostředky včetně nákladů na dodání zboží odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží dopravcem (a to i v případě, že jste zvolili jiný než nejlevnější způsob).

ART HAIR DESIGN s.r.o.