ART HAIR DESIGN – profesionální péče o vlasy

Kadeřnický salon ART HAIR DESIGN založený Petrou Kubalčíkovou má své jméno již 11 let. Nabízí komplexní služby a jeho návštěva je nevšedním zážitkem. Jeho interiér je inspirován přírodou a je zaměřený především na nadstandardní servis a individuální péči o zákazníka. Díky klidnému a relaxačnímu prostředí se zde naši klienti cítí příjemně a uvolněně. Pracujeme s profesionální luxusní péčí, produkty a barvami francouzských společností KÉRASTASE PARIS a L’ORÉAL PROFESSIONNEL.

Salon získal několik prestižních ocenění, mezi které patří označení Salon Emotion, Salon EXPERT Premium a Salon Privilege (oceněním salonu za roční školení a úspěšné složení zkoušek celého týmu, prohloubení profesionality a označení odborného vlasového poradce Kérastase Paris).

Jsme členy organizace Haute Coiffure Francaise (HCF). HCF je celosvětovým klubem talentovaných kreativních kadeřnických salonů se sídlem v Paříži, kde se pravidelně dvakrát ročně setkávají. Majitelé salonů jsou profesně známí ve svém kraji a členství v HCF je jejich ocenění a prestiž. Hlavní fylozofií Vysokého kadeřnického umění je profesionální týmová kadeřnická práce a nejvyšší úrovně služeb v salonech. Naši kadeřníci jsou nadšenci, kteří poskytují svým klientům nejnovější dámské i pánské střihy v harmonii s barvou, celkovým stylem a další odborná poradenství.

Majitelka salonu je uznávanou odbornicí na poradenství, diagnózu vlasů i vlasové pokožky, a proto řadu let školí a je držitelkou titulu steamPod Ambassador L’ORÉAL PROFESSIONNEL, který se propůjčuje nejlepším kadeřníkům v každé zemi (v České republice působí v současnosti pouze tři ambassadoři). Zároveň je školitelkou firmy Kérastase Paris.