Aktuální trendy pro podzim a zimu 2017/2018 přestavili české kadeřnické špičky v kolekci BEAUTÉ UNIQUE. Tato kolekce je jedinečná tím, že vyzdvihuje individuální krásu každého z nás. Kadeřníci Haute Coiffure Francaise (HCF) si inspiraci přivezli z Paříže, kde tato kolekce byla představena mezinárodními ambasadory.

Českou verzi kolekce BEAUTÉ UNIQUE vytvořil tým z HCF pod vedením umělecké ředitelky kadeřnice Mishy Čadkové. „Snažíme se mezinárodní trendy převést do našich podmínek. A proto nikde není naše kolekce totožná s tou, která je představena v Paříži. I u nás je to týmová hra a do jedné kolekce se zapojují různí kadeřníci z různých salonů,“ vysvětluje Misha, která letos mimo jiné oslavila desáté narozeniny svého kadeřnictví. Podzimu a zimě budou stále dominovat barvy, ať už se jedná o něžně růžovou nebo třeba brčálově zelenou. Důraz bude kladen na prostříhaný a precizní střih. „Velkým hitem, který můžeme vidět v ulicích je také stále módní mikádo, kterému dominuje ofina. Kromě výrazných barev, ale také můžeme vidět přirozené probarvení a také takzvaný messy look, co jste dá se říci taková nedbalá elegance,“ doplňuje Misha.

Během focení aktuální kolekce HCF BEAUTÉ UNIQUE se v ateliéru potkalo hned několik úspěšných českých kadeřníků z různých částí republiky. „Právě spolupráce, předávání informací, pomoc ostatním, to je hlavní myšlenka našeho českého HCF. Jsem moc ráda, že všichni členové našeho spolku věci dělají dobrovolně a pro všechny z nás stále zůstává důležitý rozvoj kadeřnického umění,“ pochvaluje si prezidentka českého HCF, kadeřnice Irena Vavrušková. V příštím roce prý HCF tady v Česku čekají velmi zajímavé projekty. „Opět budeme samozřejmě představovat nové trendy, které načerpáme v únoru v Paříži, zároveň se ale chce více věnovat šíření kadeřnického umění a řemesla tady u nás a budeme se tak zaměřovat na nové možné členy, které bychom mohli přivítat v našem týmu,“ prozrazuje Irena Vavrušková.